اکثر مدیران و صاحبان مشاغل فرصت یادگیری نرم افزار و سخت افزار پیچیده رایانه را ندارند. آن ها فقط زمانی جهت یادگیری ضروریات دارند تا آن ها را در کنترل خود داشته باشند. به بیان ساده برون سپاری سرویس ها به گروه مهندسی بازرگانی کندری فرآیند قرارداد بستن با گروه مهندسی بازرگانی کندری به منظور اعزام تکنیسین های رایانه، متخصصان مشاور و طراحان وب سایت است که دارای مهارت های مورد نیاز شما می باشند. این کار اوضاع را تحت کنترل شما در آورده و به شما مجال می دهد که بدون فرو رفتن در انواع موارد مرتبط با تکنیک های رایانه ای بر عملیات خود متمرکز شوید. تمرکز اصلی ما فراهم آوردن خدمات رایانه ای در محل شما، آموزش، ایجاد وب سایت و مشاوره به منظور برآورده ساختن نیازهای خاص شما می باشد. بعضی از مزایا عبارت اند از:

مشتریان ما نیازمند راه حل های سریع، موثر، رایانه ای، شبکه ای و آموزشی هستند. گروه مهندسی بازرگانی کندری نیاز شما را در همان روز درخواست سرویس مهیا می کند.
ما می دانیم که در طول هر پروژه ممکن است نیاز به مرور راه حل های فنی جهت یافتن متناسب ترین شیوه وجود داشته باشد. ما این جا هستیم تا نیاز های کوتاه مدت و دراز مدت شما را بر طرف سازیم.
اصول اجرایی کار ما از نقطه نظر ارائه خدمات بر پایه دسترسی محلی، پوشش دادن شغل های کار در منزل و مشاغل با سایز کوچک تا متوسط متمرکز شده است. ما به دنبال کمک پیش گسترانه در حل مشکلات شما هستیم.
کارشناسان فنی مجاز جهت کمک به مشتریان با نیازمندی های خاص نرم افزاری، سخت افزاری، آموزشی و امور دهکده جهانی آماده به کار می باشند. هر کدام از متخصصان ما دارای تخصص ها و مهارت های متعدد می باشند.
کمک در خرید رایانه و مشاوره فن آوری جهت نیاز های خاص کسب و کار  شما از جمله سرویس های قابل ارائه می باشد. اجازه بدهید تحقیقات فنی را ما برایتان انجام داده و راه حلی مناسب به شما ارائه دهیم.
با پیدا کردن متخصص فنی مناسب هزینه های استخدامی و گزینشی را کاهش می دهیم. ما متخصصان مورد نیاز شما را داریم.
ما مقید به تعهد فروش های خاص نیستیم و این به ما امکان می دهد در صورتی که مشتریان گزینه های محصول خاصی را درخواست کنند انعطاف پذیری خود را حفظ کنیم.
ما دارای جدول هزینه و دستمزد آشکاری بوده و هیچگونه هزینه پنهانی یا واسطه ای در خدمات ما وجود ندارد. این شامل خدمات در محل بدون هر گونه هزینه اضافه است. این امر مشتریان را آگاه و قادر به کنترل اوضاع نگاه می دارد.
مشتریان می توانند  با استفاده از متخصصان فنی ما جهت پروژه های خاص صرفه جویی زمانی و هزینه ای داشته باشند.
بهترین خدمات ممکن با نرخ های امکان پذیر وجود دارند. ما با سرعتی بسیار منطقی گزینه های رایانه ای مقرون به صرفه را در محل ارائه می کنیم ، که در بعضی موارد تا ۴۰ درصد صرفه جویی به همراه دارند.
خدمات رایانه ای اضطراری در محل شما، در حالت اضطراری بسته های پشتیبان فنی را با سرویس اولویت دار ارائه می دهیم تا در زمان شما صرفه جویی شود.
شما از کلیه مزایای داشتن کادر پرسنلی فن آوری اطلاعات برخوردار هستید، بدون این که لازم باشد کسی را در این سمت به صورت دائم استخدام کنید.

ما کار ها را آسان می کنیم. برای کلیه نیاز های فنی پروژه خود، فقط با یک مرکز تماس می گیرید. ما با سرعتی قابل توجه کسب و کارهای محلی و کوچک را پشتیبانی می کنیم. ما ارزیابی خدمات خود را بدون تحمل هیچ گونه ریسکی برای شما آسان می سازیم.

اپراتورهای ما آماده پاسخگویی هستند. به ساعت خود نگاه نکنید، تماس بگیرید…

آشنایی بیشتر با خدمات ما

قرارداد های سرویس و نگهداری گروه مهندسی بازرگانی کندری یکی از انعطاف پذیر ترین، مقرون به صرفه ترین و جامع ترین شیوه های استاندار شده ی این نوع خدمات است. در این قرارداد ها به تعداد رایانه و تجهیزات موجود جدول قیمتی تعیین می گردد و در طول مدت قرارداد افزایش یا کاهش تعدادی رایانه ها و سرویس ها به صورت روز شمار در آن اعمال می گردد. کارفرما در تعداد درخواست های پشتیبانی در طول مدت قرارداد محدودیت ندارد و در صورت عدم نیاز مشتری به درخواست سرویس همچنان تکنسین های ما بازدید های دوره ای خود را انجام می دهند و تدابیر پیشگیرانه و پیشگسترانه طبق جدول های زمانبندی از پیش تعریف شده صورت می پذیرد. تیم های گروه مهندسی بازرگانی کندری حرفه ای با تجربه های بالای ۱۵ سال فقط در زمینه خدمات همزمان هستند. امنیت، قدرت، راندمان بالا و نوآوری را با آنها به همراه خواهید داشت.

شرکت‌های بسیاری هستند که از خدمات اعضای این کنسرسیوم استفاده کرده یا می‌کنند. در برگه لیست مشتریان برخی از شرکت ها، ارگان‌ها و سازمان هایی که به عناوین مختلف از خدمات این گروه استفاده نموده اند را تقدیم نموده ایم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از مشتریان این گروه لطفا با دفتر روابط عمومی ما  ۸۸۵۸۱۴۴۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

در حال کار با رایانه هستید و یک مشکل ناگهانی در سیستم اتفاق می افتد با ارزش ترین نوع خدماتی که در این مواقع موثر است حضور یک تکنسین در کمترین زمان ممکن به محل وقوع اتفاق است، تکنیسنی که در اولین نگاه مشکل را تشخیص داده و کاملا آماده رفع عیب در لحظه باشد. این سرویس خدمات در محل گروه مهندسی بازرگانی کندری است؛ سریع، موثر و حرفه ای. در کمتر از یکساعت پس از ثبت درخواست شما تکنسین یا در صورت لزوم مهندس به سمت شما حرکت می کند. در صورت نیاز به قصعات، نرم افزار یا تجهیزات جانبی پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری در حین حضور تکنسین در محل شما اقلام مورد نیاز را می رسانند. ما تمامی جوانب را سنجیده ایم تا در سریعترین زمان ممکن ترین سرویس با کیفیت بالا در اختیار شما باشد. اگر رفع عیب در محل شما قابل انجام نبود نیز پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری وظیفه حمل به محل مورد نیاز و بازگرداندن مجدد کامپیوتر یا تجهیزات شما را به عهده می گیرند. شما به یک فنجان چای ایرانی دعوت شده اید! در بسیاری از موارد در هنگام ثبت سفارش اپراتور ما متوجه می شود که نیازی به حضور تکنسین در محل شما نیست و می توانید از سرویس راه دور این گروه استفاده کنید. برای آشنایی با این خدمت لطفا این صفحه را مشاهده بفرمایید.

درحال کار با رایانه یک کمبود ناگهان ادامه کارتان را متوقف می کند؛ فونت فارسی ندارید؟ برنامه زیپ نصب نشده است؟ دنبال صفحه خاصی در اینترنت هستید و آنرا پیدا نمی کنید؟ آیا واقعا تصور می کنید برای این قبیل امور نیاز است منتظر حضور تکنسین بمانید؟ خیر!! سرویس خدمات از راه دور گروه مهندسی بازرگانی کندری قادر است در لحظه ی تماس شما از طریق بستر اینترنت با اشتراک گذاری صفحه نمایش در محل شما حضور مجازی پیدا کرده و خدمت مورد نظر را انجام دهد فقط کافیست این برنامه را نصب و اجرا کنید و با ما تماس بگیرید.