خدمات کامپیوتر در منزل

نصب انواع ویندوز

نصب انواع سیستم عامل ها برای سیستم های رومیزی، نوت بوک و سرور با آخرین آپدیت ها و نرم افزار های عمومی کاربردی.

ویندوز ۱۰ نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی
ویندوز ۷ نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی
ویندوز اکس پی نسخه های ۳۲ و ۶۴ بیتی

نابود سازی ویروس، کرم و جاسوس افزارها

هنگامی که سرعت رایانه من به طرز نا معمولی کند شد با گروه مهندسی بازرگانی کندری تماس گرفتم.آن ها تکنسینی فرستادند که چندین ویروس را از سیستم من پاک کرد. اکنون رایانه من به خوبی کار می کند و می توانم کارهایم را به سادگی انجام دهم.

کارون اوقاسیان – اصفهان

در اینترنت هر لحظه هزاران ویروس، کرم و جاسوس افزار رایانه ای وجود دارند. میلیون کاربری که همیشه از ارتباطات اینترنتی پر سرعت استفاده می کنند اهداف اولیه جست و جوی هکرها، کرم ها و ویروس ها می باشند.

متاسفانه این برنامه های مضر موجب مشکلات فراوان شده و به دلیل خطا های رایانه ای، سرقت اطلاعات و از کار افتادن سیستم میلیون ها دلار عایدی از دست می رود. گروه مهندسی بازرگانی کندری شیوه های نرم و سخت افزاری جهت بر طرف کردن و مبارزه مستمر با شکارچیان نا شناس اینترنتی فراهم آورده است.

شبکه بی سیم

من دو رایانه دارم، همسرم یک لپ تاپ دارد و ما به تازگی پرینتری خریداری کردیم. گروه مهندسی بازرگانی کندری توانست آن را به گونه ای ترتیب دهد که کلیه تجهیزات ما و موبایل هایمان به صورت بی سیم در یک شبکه قرار گرفتند. گروه مهندسی بازرگانی کندری متشکریم !

مسعود زمانی – تهران

گروه مهندسی بازرگانی کندری به مشتریان کمک می کند دسترسی اینترنت را از طریق یک وسیله بی سیم دسترسی به اینترنت را مشترک شوند. این امر موجب صرفه جویی مشتریان در هزینه ها و دردسر ناشی از سیم کشی در سراسر دفتر و منزل آن ها می شود.

شبکه سازی بی سیم برای کاربران در حال حرکت با وسایل دستی و لپ تاپ دسترسی راحت در هر نقطه از حوزه پوشش روتر را فراهم می سازد. کلیه رایانه های یک شبکه بی سیم می توانند در پرینتر ها، فایل ها، گرافیک و کاربرد های چند کاربری موجود در هر جای دفتر یا منزل مشترک شوند.

اکثر روتر های ( router ) بی سیم را می توان با فن آوری نسخه برداری جهت ارتباطات ایمن خریداری کرد. این یک سطح فزاینده حفاظتی جهت کمک به ممانعت از ورود مزاحم ها در ورود به رایانه های شبکه بی سیم است.

باز یابی و پشتیبانی داده ها

فقط می خواهم بگویم چقدر تحت تاثیر سرویس پشتیبانی از راه دور شما قرار گرفتم ! تمام شب که ما مشغول کار نیستیم کار می کند. دیگر نیاز به لوح فشرده یا هارد اکسترنال نیست. دیگر نگران ازدست رفتن اطلاعات حیاتی به واسطه سیل و آتش سوزی نیستیم.

جهان خدایار – اردبیل

هنگامی که نوبت حفاظت از داده های ارزشمند رایانه ای می رسد، اکثر ما می دانیم که باید مرتب فایل پشتیبانی بگیریم. زیرا ممکن است خرابی سیستم موجب بروز مشکلات شود. حتی با وجود این آگاهی ها اکثر مشتریان بدون پشتیبانی برای داده های حسابداری، پایگاه داده ها، عکس های دیجیتالی و سایر فایل های مهم دیگر ندارند که غیر قابل جای گزینی هستند.

گروه مهندسی بازرگانی کندری بر فراهم آوردن راه هایی متمرکز شده که به مشاغل کوچک و کاربران خانگی کمک می کند داده های خود را بدون سرمایه گذاری زمانی و مالی زیاد حفاظت کنند. جهت حفاظت و باز یابی کامل داده ها مشتریان به کارشناسان گروه مهندسی بازرگانی کندری مراجعه می کنند.

راه اندازی مودم های اینترنت پر سرعت

من یک مودم پر سرعت جدید خریداری کردم و نمی دانستم چطور آن را تنظیم کنم. گروه مهندسی بازرگانی کندری مودم مرا تنظیم کرد و کمک کرد که شبکه ام را ایمن کنم. تکنسین اطلاعات با ارزش داشت و زمان اجرا خیلی کوتاه بود.

اردشیر لواسانی – تهران

در سراسر ایران هزار ها اینترنت پر سرعت و مشترکان آنها وجود دارند. با کاهش ماهیانه هزینه ها به طور رقابتی شمار این افراد رو به افزایش است. بسیاری از کاربران رایانه دفاتر کوچک و خانگی ( SoHo ) جهت تطابق روزانه و مبادلات تجاری بر اینترنت متکی هستند.

اغلب جهت نصب و حل مشکلات مربوط به اتصال تجهیزات به کمک یک تکنسین نیاز داریم. گروه مهندسی بازرگانی کندری مودم اینترنت پرسرعت و وایمکس را همراه با دسترسی اینترنتی به رایانه های متعدد در یک محل فراهم می آورد.

عیب یابی و تعمیرات

نمی دانستم سرور من چه ایرادی پیدا کرده است. خیلی کند شده بود. گروه مهندسی بازرگانی کندری آمد و متوجه شدند که یکی از کابل ها ایراد دارد. آن ها به سرعت تعمیرش کردند و در اندک زمانی به همان سرعت بالا باز گشتم.

پریسا اختری – شهرک صنعتی

اکثر کاربران خانگی زمان کافی جهت بردن رایانه به تعمیر گاه را ندارند.چرا مشتریان خود را درگیر فرآیند جدا کردن سیم ها، بسته بندی رایانه و قرار دادن آن در ماشین، چند روز معطلی و رفتن به مغازه جهت برگرداندن و نصب مجددرایانه کنند.

گروه مهندسی بازرگانی کندری با مراجعه مستقیم به منزل یا دفتر مشتری جهت عیب یابی و تعمیر رایانه در صورت نیاز این کار را ساده کرده است. گروه مهندسی بازرگانی کندری راحتی مشتریان را با حل سریع مشکلات آن ها ارمغان آورده است. در شرایط حاد، گروه مهندسی بازرگانی کندری رایانه شما را برده، آن را تعمیر کرده و آن را آماده به کار در منزل تحویل مشتری می دهد.

خدمات تعمیرات شامل موارد زیر است

 • چک کردن رایانه
 • غبار گیری و تمیز کردن رایانه
  شامل فن ها، کیس، درایو هارد و دیسک
 • تشخیص
  سیستم عیب یابی جهت مشاهده ی مشکلات مخفی
 • نابود سازی ویروس و جاسوس افزار ها
  گروه مهندسی بازرگانی کندری برنامه های مضر را از رایانه شما پاک می کند که شامل موارد زیر است، ولی به آن ها محدود نمی شود. برنامه های اسب تراوا، ویروس ها، جاسوس افزار ها و …
 • انتقال داده ها
  انتقال داده ها یا فایل ها از یک رایانه به رایانه دیگر
 • نصب سیستم عامل
  به هنگام سازی یا نصب سیستم های عامل ویندوز
 • نصب کارت
  نصب انواع کارت های داخلی در رایانه یا لپ تاپ
آموزش نرم افزار

“برای کار خود نیازمند آموزش نرم افزار لیست حقوق به منشی شرکت بودم. تکنسین گروه مهندسی بازرگانی کندری به من کمک کرد و منشی ما را آموزش داد که لیست حقوق و بیس مشتری را تنظیم کند و به او نشان داد چگونه با استفاده از نرم افزار ادغام ایمیل بیس مشتری ما را ادغام کند. آن ها همچنین به من نیز یاد دادند که با برخی استفاده از برخی امکانات مجازی کسب و کارم را به شیوه ای کم هزینه و موثر تر اداره کنم.”

مهرداد اسدی – تهران

گروه مهندسی بازرگانی کندری و آموزش فردی حسابداری، مایکرو سافت آفیس، فتو شاپ و سایر محصولات متمرکز شده است. داشتن ابزار مناسب در این که چگونه از برنامه های نرم افزاری به بهترین شکل استفاده کنید، اهمیت دارد.

اغلب ساده تر است که شیوه کار توسط کسی که نرم افزار را می شناسد نشان داده شود تا سریع تر کار کنیم. لذا اگر بخواهید دانلود کردن را بیاموزید یا تصاویر را از دوربین دیجیتال خود پرینت کنید یا این که چگونه از نرم افزار حسابداری استفاده کنید، گروه مهندسی بازرگانی کندری راه را به شما نشان می دهد.

سمعی / بصری

با تشکر از گروه مهندسی بازرگانی کندری اکنون می توانم تلویزیون با کیفیت بالای خود را به همان شیوه ای که طراحی شده ببینم! من نمی دانستم با این سیم ها و اجزای استفاده چکار کنم. گروه مهندسی بازرگانی کندری امکان لذت برون از HDTV را برایم فراهم آورد.

 اندی سلیمانی – کرج

آیا تا حالا تلویزیون جدیدی گرفته اید که نیاز به تنظیم داشته باشد؟ آیا می خواهید صدای نهایی محیط را تنظیم کنید؟ شاید همیشه می خواسته اید که یک اتاق سینمای سفارشی نصب کنید؟

نیاز های صوتی تصویری شما هر چه باشد گروه مهندسی بازرگانی کندری قادر به تحقق آن ها است! گروه مهندسی بازرگانی کندری خدمات نصب حرفه ای و قابل توجهی برای کلیه نیازمندی های  صوتی و تصویری شما فراهم می کند. بسیاری از افراد تشخیص نمی دهند که مواردی مثل سیم ها و اتصالات به همان اندازه تجهیزات AN اهمیت دارند. نماینده گروه مهندسی بازرگانی کندری شما را در این فرآیند راهنمایی می کند تا لذت بخش ترین تجربه را همراه با خانواده ی خود داشته باشید.

ما با سرمایه گذاری شما با مراقبت و توجه کامل برخورد می کنیم. به همین دلیل است که متخصصان نصب ما با دستکش سفید و کادر کفش هستند تا مطمئن باشیم که هیچ گونه غبار و آلودگی باقی نمی ماند.

هم چنین ما قبل از ترک محل جارو کشی کرده و زباله ها را با خود می بریم. ما می دانیم که مهمان خانه ی شما هستیم و هدف ما این است که بدون بر جای گذاشتن هیچ گونه اثری کار درست را در بار اول انجام دهیم.

ممکن است بعضی نصب ها هزینه اضافی داشته باشند. نماینده گروه مهندسی بازرگانی در حین ارزیابی پیش از نصب بر آورد هزینه های اضافی انجام می شود.
گروه مهندسی بازرگانی هیچ گونه خروجی الکتریکی را جا به جا یا نصب نمی کند. لطفاً جهت این گونه خدمات با یک برق کار تماس بگیرید.

خدمات قبل فقط جهت کاربرد خانگی است.

راه حل های دفتر مشترک اینترنتی

من یک کسب و کار کوچک خانگی را اداره می کنم و یک کارمند پاره وقت و پنچ نفر بازاریاب در تهران دارم که لازم است به شبکه من دسترسی داشته باشد. گروه مهندسی بازرگانی همان روزی که تماس گرفتم آمد و راه حلی فراهم کرد. از آن به بعد دفتر من به خوبی کار می کند.

دانیال پیراسته – اندیمشک

یک اتصال پهن باند را برای کل دفتر خود مشترک شوید. گروه مهندسی بازرگانی کندری روتر ها، سویچ ها و نقاط دسترسی با ویژگی های امنیتی پیشرفته برای اینترنت ارائه می کند. اجازه دهید شروع خوبی با اتصال شبکه تجاری شما به رایانه های سیم دار و بی سیم محل و کاربران راه دور یا در حال گذر با شبکه دفتر شما به صورت ایمن داشته باشیم.

اپراتورهای ما آماده پاسخگویی هستند. به ساعت خود نگاه نکنید، تماس بگیرید…

آشنایی بیشتر با خدمات ما

در حال کار با رایانه هستید و یک مشکل ناگهانی در سیستم اتفاق می افتد با ارزش ترین نوع خدماتی که در این مواقع موثر است حضور یک تکنسین در کمترین زمان ممکن به محل وقوع اتفاق است، تکنیسنی که در اولین نگاه مشکل را تشخیص داده و کاملا آماده رفع عیب در لحظه باشد. این سرویس خدمات در محل گروه مهندسی بازرگانی کندری است؛ سریع، موثر و حرفه ای. در کمتر از یکساعت پس از ثبت درخواست شما تکنسین یا در صورت لزوم مهندس به سمت شما حرکت می کند. در صورت نیاز به قصعات، نرم افزار یا تجهیزات جانبی پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری در حین حضور تکنسین در محل شما اقلام مورد نیاز را می رسانند. ما تمامی جوانب را سنجیده ایم تا در سریعترین زمان ممکن ترین سرویس با کیفیت بالا در اختیار شما باشد. اگر رفع عیب در محل شما قابل نجام نبود نیز پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری وظیفه حمل به محل مورد نیاز و بازگرداندن مجدد کامپیوتر یا تجهیزات شما را به عهده می گیرند.

شما به یک فنجان چای ایرانی دعوت شده اید!

در بسیاری از موارد در هنگام ثبت سفارش اپراتور ما متوجه می شود که نیازی به حضور تکنسین در محل شما نیست و می توانید از سرویس راه دور این گروه استفاده کنید. برای آشنایی با این خدمت لطفا این صفحه را مشاهده بفرمایید.

درحال کار با رایانه یک کمبود ناگهان ادامه کارتان را متوقف می کند؛ فونت فارسی ندارید؟ برنامه زیپ نصب نشده است؟ دنبال صفحه خاصی در اینترنت هستید و آنرا پیدا نمی کنید؟ آیا واقعا تصور می کنید برای این قبیل امور نیاز است منتظر حضور تکنسین بمانید؟ خیر!! سرویس خدمات از راه دور گروه مهندسی بازرگانی کندری قادر است در لحظه تماس شما از طریق بستر اینترنت با اشتراک گذاری صفحه نمایش در محل شما حضور مجازی پیدا کرده و خدمت مورد نظر را انجام دهد فقط کافیست این برنامه را نصب و اجرا کنید سپس با ما تماس بگیرید.

قرارداد های سرویس و نگهداری گروه مهندسی بازرگانی کندری یکی از انعطاف پذیر ترین، مقرون به صرفه ترین و جامع ترین شیوه های استاندار شده ی این نوع خدمات است. در این قرارداد ها به تعداد رایانه و تجهیزات موجود جدول قیمتی تعیین می گردد و در طول مدت قرارداد افزایش یا کاهش تعدادی رایانه ها و سرویس ها به صورت روز شمار در آن اعمال می گردد. کارفرما در تعداد درخواست های پشتیبانی در طول مدت قرارداد محدودیت ندارد و در صورت عدم نیاز مشتری به درخواست سرویس همچنان تکنسین های ما بازدید های دوره ای خود را انجام می دهند و تدابیر پیشگیرانه و پیشگسترانه طبق جدول های زمانبندی از پیش تعریف شده صورت می پذیرد. تیم های گروه مهندسی بازرگانی کندری حرفه ای با تجربه های بالای ۱۵ سال فقط در زمینه خدمات همزمان هستند. امنیت، قدرت، راندمان بالا و نوآوری را با آنها به همراه خواهید داشت.

شرکت‌های بسیاری هستند که از خدمات اعضای این کنسرسیوم استفاده کرده یا می‌کنند. در برگه لیست مشتریان برخی از شرکت ها، ارگان‌ها و سازمان هایی که به عناوین مختلف از خدمات این گروه استفاده نموده اند را تقدیم نموده ایم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از مشتریان این گروه لطفا با دفتر روابط عمومی ما  ۸۸۵۸۱۴۴۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.