خدمات کامپیوتر تجاری

خدمات مدیریت شده (قرارداد های سرویس و نگهداری)

خدمات مدیریت شده، جریان قراردادهای بلندمدتی می باشند که در آن گروه مهندسی بازرگانی کندری به عنوان واحد داخلی فن آوری اطلاعات شما عمل می کند تا برای تجهیزات موجود فرآیند متعارف نگهداری ازسیستم های رایانه ای و تجهیزات را فراهم آورده و تمامی نیازات رایانه، الکترونیک و مخابرات را پوشش دهد.
با خدمات مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانی کندری یک نقطه تماس و جوابگویی جهت کلیه سرویس های مربوط به رایانه ، نرم افزار و سخت افزار الکترونیک و مخابرات فراهم می شود. کلیه موارد شبکه شرکت شما از طریق دفاتر ما مدیریت می شوند.
اگر هر لحظه کاملاً از خدمات مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانی کندری احساس رضایت نکردید می توانید بدون باقی ماندن هیچ گونه اثری از برنامه خارج شوید. در واقع، ما حتی به شما کمک می کنیم که تغییر وضعیت دهید. اطمینان داریم که ازخدمات ما محظوظ می شوید.

چرا به سرویس های مدیریت شده نیاز دارید؟

ما دریافتیم که مشتریان ما به وسیله نگهداری پیش گسترانه سیستم های رایانه ای  خود به جای این که برای خارج کردن رایانه های آن ها از حالت بحران پول پرداخت کنند، صرفه جویی می کنند. نگهداری پیش گسترانه همراه با بهترین شیوه های نوین هزینه ها و زمان از کار افتادگی را به حداقل رسانده و بهره وری کارکنان را بالا می برد.

هم چنین خدمات مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانی کندری به کارکنان شما دسترسی مستقیم به ما را می دهند که در آن جا تکنسین های ما تا ۷۰ درصد کلیه موضوعات پشتیبانی فنی را از راه دور حل می کنند!
پاسخ گویی سریع ما با یک برنامه جامع نگهداری همراه شده و به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان سیستم های رایانه ای شما را بهبود می دهد و سرمایه گذاری کلی در سرویس های رایانه ای شما را کاهش می دهد.

کاهش هزینه ها:

اگر دارای ۲۰ رایانه با ویندوز مایکروسافت باشید، با سرویس های مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانی کندری در هزینه ها صرفه جویی ۴۰ درصدی طی سه سال خواهید داشت.

گزارش در مجله محاسبه شبکه ای، نشر ۹ فوریه سال ۲۰۰۴٫

سرویس های مدیریت شده ی گروه مهندسی بازرگانی کندری در کسب و کار های سایز کوچک و متوسط طراحی شدند

نگهداری پیش گستر :

سرویس های مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانیکندری از بهترین شیوه های موجود در این رشته بهره می برند تا رایانه های شما را ایمن نگه داشته و در حداکثر کارایی عمل کنند.

پشتیبان فن آوری اطلاعات در حد کلاس جهانی :

ما در سیستم پشتیبانی سرمایه گذاری کرده ایم که به طور معمول فقط در ۵۰۰ شرکت رده اول جهان یافت می شوند، ما کمک کرده ایم که کسب و کار های سایز کوچک و متوسط هم مزایای خودکار سازی سیستم رایانه ای و نگه داری پیش گستر را تجربه کنند.

گزارشات هفتگی و ماهیانه :

شما از طریق ایمیل گزارشات زمان بندی شده دریافت می کنید که دارای تاییدیه کلیه نگهداری انجام شده، مسائل حل شده و اعمال پیشنهادی جهت اجتناب از موارد بعدی است. موفق ترین شرکت ها آن هایی هستند که می دانند چگونه به بهتری شکل عمل کنند و سپس از کارشناسان خارجی استفاده کنند تا از بقیه موارد مراقبت کنند.

با استفاده از تامین شبکه به عنوان یک استراتژی مدیریت کلی، مدیران شرکت می توانند منابع شرکت را در کسب و کار اولیه سازمان متمرکز نموده و به سرعت پیشرفت کنند.

باز یافت و پشتیبانی داده ها

” فقط می خواهم بگویم که عمیقاً تحت تاثیر سرویس پشتیبان راه دور شما قرار گرفته ام! تمام شب که ما تعطیل هستیم کار می کند. دیگر به CD نیاز نداریم و لازم نیست نگران از دست دادن اطلاعات بسیار مهم به واسطه سیل یا آتش سوزی باشیم. “

                                                      لیلا مروی – تهران

هنگامی که بحث از حفاظت داده های ارزشمند رایانه ای می شود، اکثر ما می دانیم که باید به طور مرتب فایل پشتیبان ایجاد کنیم، زیرا خرابی سیستم می تواند موجب بروز مشکلات غیر قابل تصوری شود.

با وجود آگاهی از این امر، بسیاری از مشتریان روزانه بدون گرفتن فایل پشتیبان برای داده های حسابداری، پایگاه های داده، تصاویر دیجیتالی و سایر فایل های مهم که غیر قابل جای گزینی هستند اقدام می کنند.

گروه مهندسی بازرگانی کندری به دنبال فراهم آوردن راه حل هایی است که به مشاغل کوچک و متوسط کمک کند داده های خود را بدون سرمایه گذاری زمانی فراوان و صرف انرژی حفاظت کنند. مشتریان جهت حفاظت و بازیابی کامل داده ها به کارشناسان گروه مهندسی بازرگانی کندری مراجعه می کنند.

میزبانی و طراحی وب سایت

” هنگامی که کسب و کار خودم را راه اندازی کردم، نیاز به یک وب سایت با کیفیت بالا و جلب توجه کننده داشتم که هزینه بالایی هم نداشته باشد. گروه مهندسی بازرگانی کلیه ی این موارد به علاوه مزایای دیگر را داشت “.

علیرضا صدیق – شیراز

وب سایت سازمان ها چیزی فرا تر از یک وسیله ارتباطی دیگر برای اینترنت می باشد. گروه مهندسی بازرگانی کندری وب سایت های سفارشی را ایجاد می کند که نام تجاری ایجاد می کنند، محصولات را تبلیغ کرده و راه های تجاری را میسر می سازند.

تخصص ما آن لاین کردن کسب و کار با تکنیک های نو آورانه و طراحی در سطح کلاس جهانی است. در طراحی موفق وب سایت لازم است که محتوی غنی و طراحی نو آورانه همراه با کاربرد های هوشمندانه تلفیق شوند.

ما از آخرین تکنولوژی موجود همراه با درک صحیح از فرآیند های پیشه استفاده  می کنیم تا وب سایتی پویا خلق کنیم که با کاربران تعامل داشته و تصویر سازمان  شما را منعکس سازد. گروه مهندسی بازرگانی کندری در جوار مشتریان بد کار خود ادامه می دهد تا ایجادیک وب کاملاً یک پارچه کند که خلاء میان فن آوری اینترنت و اهداف خاص تجاری را پر می کند.

مشاوره فن آوری اطلاعات

” هنگامی که شرکت ساختمانی خود را تاسیس کردم نیازمند راهی بودم که تامین کنندگان خود را دنبال کنم. گروه مهندسی بازرگانی به من کمک کرد تا سیستمی داشته باشم و به من نشان داد واقعاً به چه چیزی نیاز دارم. “

بهمن اسلامی – قزوین

تصمیم گیری در مورد انتخاب فن آوری صحیح جهت خانه یا کسب و کار مستلزم  اندیشه و تفکر فراوان است.

گروه مهندسی بازرگانی کندری یک ارزیابی بسیار ارزشمند و سریع انجام می دهد تا فرصت ها را جهت کاهش هزینه ها و ارتقا سیستم های رایانه ای و فرآیند های تجاری شناسایی کند. ما راه حل های مشاغل کوچک و خانگی را جهت حل مشکلات شناسایی کرده و صرفه جویی ایجاد می کنیم. گروه مهندسی بازرگانی کندری آشفتگی موجود در شبکه ها، نرم افزار، سخت افزار و آموزش را با فراهم آوردن راه حل های کامل جهت مشتری بر طرف می کند.

تعمیرات و عیب یابی

” نمی دانستم عیب سرور من چیست. خیلی کند کار می کرد. گروه مهندسی بازرگانی کندری قدم جلو گذاشت و معلوم شد که کابلی در مسیر معیوب شده است. آن ها آن را تعمیر کردند و من به سرعت اولیه دست پیدا کردم. “

رضا جعفری – تهران

” دفتر گروه مهندسی بازرگانی کندری در یزد دارای سرویس فوری، حرفه ای، دوستانه و موثری جهت موارد و مشکلات رایانه ای شرکت ما است. به ویژه از گزینه عضویت به لحاظ قیمت های قابل توجه خرسندیم.

محسن مردانی – یزد

اکثر کاربران دفاتر خانگی زمان کافی جهت بردن رایانه به تعمیرگاه ها را ندارند. چرا باید مشتریان درگیر روند جدا کردن کلیه سیم ها، قرار دادن رایانه در خودرو، چندین روز انتظار و دوباره بردن آن از تعمیر گاه به خانه و نصب آن شوند ؟

گروه مهندسی بازرگانی کندری با رفتن به خانه مشتریان و دفاتر آن ها جهت عیب یابی و تعمیر آن کار را آسان کرده است. گروه مهندسی بازرگانی کندری با بر طرف کردن سریع مشکلات کار مشتریان را آسان کرده است. در شرایط بسیار حاد گروه مهندسی بازرگانی دستگاه رایانه را برده و  آن را تعمیر می کند و آن را به خانه ی شما باز می گرداند. خدمات تعمیراتی عبارت اند از:

 • چک کردن PC
  تمیز کردن آلودگی ها و غبار از کیس، فن ها و دفراگ کردن درایو ها و دیسک
 • تشخیصی
  سیستم عیب یابی برای کنترل این که عیوب مشاهده نشده ای وجود دارد
 • پاک کردن ویروس ها / جاسوس افزار ها
  گروه مهندسی بازرگانی کندری برنامه های مضر را از رایانه شما پاک می کند که شامل برنامه های اسب تروا، ویروس ها، جاسوس افزار و … است
 • تمیز کردن رایانه
  غبار گیری و نظافت فن ها و درایو ها
 • مهاجرت (ارسال) داده ها
  انتقال داده ها یا فایل ها از یک رایانه به رایانه دیگر
 • نصب سیستم عامل
  به هنگام سازی یا نصب سیستم های عامل ویندوز
 • نصب کارت
  نصب انواع کارت های داخلی در رایانه یا لپ تاپ شما
آموزش پرسنل تازه وارد

“برای کار خود نیازمند آموزش نرم افزار لیست حقوق به منشی شرکت بودم. تکنسین گروه مهندسی بازرگانی به من کمک کرد و منشی ما را آموزش داد که لیست حقوق و بیس مشتری را تنظیم کند و به او نشان داد چگونه با استفاده از نرم افزار ادغام ایمیل بیس مشتری ما را ادغام کند. آن ها همچنین به من نیز یاد دادند که با برخی استفاده از برخی امکانات مجازی کسب و کارم را به شیوه ای کم هزینه و موثر تر اداره کنم.”

مهرداد اسدی – تهران

گروه مهندسی بازرگانی کندری بر آموزش فردی کویک بوکز، مایکرو سافت آفیس، فتو شاپ و سایر محصولات متمرکز شده است. راهنمایی صحیح در مورد چگونگی بهترین استفاده از کاربرد های نرم افزاری اهمیت دارد.

اغلب ساده تر آن است که راه به وسیله کسی که نرم افزار را بهتر می شناسد پیدا کنیم تا سریع تر کار کنیم. گروه مهندسی بازرگانی کندری نه تنها به مشتریانی شیوه های توصیه شده انجام کار ها در رشته فعالیت آن ها را نشان می دهد بلکه هم چنین شیوه هایی جهت اداره، دفاتر حسابداری، طراحی وب سایت ها و غیره فراهم آورد ه تا آن ها را مطمئن سازد در لحظه نیاز از آن برخوردار می شوند.

هزینه اتلاف زمانی ۵ دقیقه و ۱۰ دقیقه در مجموع چقدر می شود؟ وقتی که این دقایق را به صورت سالیانه جمع بزنید می بینید که چه هزینه فراوانی به وجود می آورند. با آموزش های ما این زمان های سوخته نابود شده و در زمان صرفه جویی می شود.

خدمات مدیریت شده از راه دور

با تشکر از خدمات مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانی کندری دیگر لازم نیست منتظر باشم که تکنسین به محل کار من بیاید. لازم به ذکر نیست که قیمت آن بی نظیر است.

نازیلا تدین – آرایشگاه بانوان

آیا تا کنون متعجب نشده اید که رقیب شما چگونه سیستم های رایانه ای خود را به راحتی مورد استفاده قرار می دهد؟ این فقط در مورد نظارت نیست، زیرا فقط به شما نشان می دهد که چیزی درست کار نمی کند.

این فقط در مورد دسترسی از راه دور نیست که فقط مجال واکنش به یک مساله را بدهد. این امر در مورد بهترین شیوه های پیش گسترانه ای است که سیستم های رایانه ای شما را برای اجرای صحیح و مناسب حفظ می کنند.

سرویس های مدیریت شده از راه دور نسل بعدی مدیریت سیستم های رایانه ای می باشند. با سرویس های مدیریت شده گروه مهندسی بازرگانی کندری از مشکلات احتمالی اجتناب می شود. رایانه ها به کار خود ادامه داده و افراد در سطح بهره وری خود باقی می مانند.

هنگام بروز مشکل، ظرف چند دقیقه پاسخ گو هستیم. همین امروز با گروه مهندسی بازرگانی کندری تماس بگیرید و از مشاوره و بازبینی شبکه به صورت رایگان برخوردار شوید.

مدیریت و نظارت شبکه

پیش از آن که گروه مهندسی بازرگانی کندری شبکه من را نظارت  کند، صبح های شنبه رایانه ها کند کار می کردند یا گاهی اصلاً کار نمی کردند. اکنون به ندرت مشکلی در شبکه خود دارم و هفت روز هفته و شبانه روزی به خوبی کار می کند.

حسن تاجیک – ارومیه

نظارت پیش گستر جهت امنیت، عملکرد و قابلیت اطمینان هر شبکه رایانه ای ضروری است. ما از راه دور شبکه و سرور های شما را نظارت می کنیم تا مشکلات کوچک را پیش از آن که موجب اختلال در کسب و کار شما شوند شناسایی و بر طرف کنیم.

گروه مهندسی بازرگانی کندری از فهرست موجودی سخت افزاری و نرم افزاری تا کاربرد شبکه ای و به هنگام سازی سرور با استفاده از نظارت شبکه ای و گزارشات جامع کسب و کار شما را آسان می سازد. ریسک زمان از کار افتادگی دستگاه ها را قبول نکنید. همین امروز برای ارزیابی شبکه با گروه مهندسی بازرگانی کندری تماس بگیرید!

پشتیبان داده ها از راه دور

می خوام بگم که چقدر تحت تاثیر سرویس پشتیبانی از راه دور شما قرار گرفتم ! تمام شب که ما تعطیل هستیم کار می کند. دیگر نیازی به CD نیست و نگران از دست دادن داده های با اهمیت به واسطه سیل یا آتش سوزی نیستم.

گلاره حسینی – اصفهان

من یک گل فروشی کوچک دارم و وقتی فروشگاه من پر از آب شد رایانه و کلیه مدارک مهم من زیر آب رفت، اگر از سرویس پشتیبان داده گروه مهندسی بازرگانی کندری استفاده نمی کردم، کل پایگاه داده مشتریان خود را از دست می دادم.

حمید موحدی – رشت

اجازه ندهید داده های کسب و کار شما نابود شوند! گروه مهندسی بازرگانی کندری سرویس های پشتیبان داده از راه دور ساده ای را ارائه می دهد. اگر مشکلی به وجود آمد هم چنان یک نسخه دیگر دارید. کلیه داده ها قبل از آن که جهت پشتیبانی ذخیره شوند کنترل می شوند با نرم افزار زمان بندی شما هرگز فایل پشتیبان را از دست نمی دهید. در مرکز پشتیبانی از راه دور ما داده های شما به طور ایمن نگهداری می شوند.

تامین امنیت رایانه و شبکه

من در رایانه هایم اطلاعات حساس مشتریان را دارم و نیازمند امنیت بالا هستم تا این اطلاعات به خطر نیافتند. با وجود گروه مهندسی بازرگانی کندری دیگر نگران نیستم. در دوره سرقت های اینترنتی خیلی خوب است که خیالم بابت ایمنی شبکه راحت است.

ذبیع ا.. رستان – بوشهر

مهم نیست شبکه ی شما چقدر وسیع یا کوچک است، باید امنیت شبکه جزء دغدغه های شما باشد. کلیه شبکه ها نسبت به هکرها، حملات ترکیبی و برنامه های شرورانه بدون حفاظت مستحکم آسیب پذیر هستند.

گروه مهندسی بازرگانی کندری می تواند تعیین کند کدام محصولات مطابق با فرآیند های شبکه و رایانه شما می باشند. کارشناسان امنیتی شبکه گروه مهندسی بازرگانی کندری می توانند شبکه ی شما را مورد بازبینی قرار داده و سطوح مختلف امنیتی قرار دهند.

تکنسین های مجاز ما به خوبی در موضوعات و شیوه های امنیتی تبحر دارند. آن ها متضمن می شوند که نرم افزار شما با آخرین موارد امنیتی به هنگام شده، فایروال شما را تست یا نصب کرده و به دنبال نواحی احتمالی نفوذ می گردند.

راه حل های اشترک اینترنت

از این که چقدر به سادگی دفتر من با اینترنت پر سرعت و دسترسی بی سیم به گروه فروشم متصل شد شگفت زده شدم. تکنسین به من کمک کرد تا تجهیزات مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنم. تیم من راضی هستند و شب ها با یک شبکه ی ایمن خواب راحت تری دارم.

مونیکا جمالی – تبریز

یک ارتباط با پهنای باند وسیع با کل دفتر خود داشته باشید. گروه مهندسی بازرگانی کندری سویچ ها، روتر ها و نقاط دسترسی مشترک اتصال اینترنتی را با ویژگی های امنیتی پیشرفته ارائه می کند. اجازه دهید شبکه کار شما را به وسیله ی اتصال به رایانه های باسیم و بی سیم محل ارتقا ء دهیم و کاربران راه دور یا گذری را با ایمنی به شبکه شما متصل کنیم.

میل سرور و ابزار پشتیبان موبایل

دفتر ما به یک سرور ایمیل با دسترسی مبایل و اشتراک تقویم نیاز داشت. گروه مهندسی بازرگانی کندری راه حلی ارائه داد که دارای همان کاربردی بود که به دنبال آن بودم. به خاطر این که به ما کمک کردید بهره وری بالا تری داشته باشیم متشکرم.

ماریا پیکار – تهران

اتکای بیشتر به ایمیل برای کسب و کار پیامد های دریافتی و ارسال از همکاران، مشتریان و فروشندگان را افزایش داده است. کارکنان به دنبال دسترسی موثر به ایمیل، تماس ها، تقویم ها و غیره هستند و مهم نیست که از چه نوع ابزار موبایل استفاده می کنند. سرورهای پشتیبان مبادلاتی، نقطه مشترک و سیتریکس گروه مهندسی بازرگانی کندری دسترسی بیشتری به ابزار موبایل می بخشند.

تغییر محل و تنظیم دفتر

هنگامی که محل کار من تغییر کرد با گروه مهندسی بازرگانی کندری تماس گرفتم تا دفتر من که ۱۱ ایستگاه کاری داشت را جا به جا کنند. آن ها همه چیز را بهتر و موثر تر از موقعیت قبلی تنظیم کردند. ما هیچ زمانی را از دست ندادیم !

رعنا پاشایی – تهران

هنگامی که رایانه های دفتر را به محل جدید منتقل می کنید چالش در پیش رو نصب کلیه موارد و کار کردن درست آن ها است. مدیریت نصب سخت افزار فرآیندی زمان بر بوده و نیازمند برنامه ریزی است. ما حتی به مشتریان خود کمک می کنیم که رایانه ها را بسته بندی و آن ها را به محل جدید حمل کرده و باز می کنیم. تکنسین های ما می توانند با هماهنگی شما به صورت راحت و با زمان اندک در محل نصب را انجام دهند.

آموزش برنامه های مالی

من خدمات پرسنلی کوچکی را اداره می کنم و فکر می کردم می دانم چگونه از نرم افزار حسابداری خود استفاده کنم تا این که حساب من چیز دیگری را اعلام کرد. کلیه حساب های من کاملاً نا منظم شدند تا با گروه مهندسی بازرگانی کندری تماس گرفتم و آموزش دریافت کردم. تکنسین های آن ها همه چیز را مرتب کردند و ابزاری را به من نشان دادندکه حتی نمی دانستم در نرم افزارم وجود دارند !

مجید ژیان فر – تهران

متخصصان حسابداری به شما نشان می دهند چگونه در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

با یکی از مربیان مجاز ما می توانید به یک کار بر حرفه ای برنامه حسابداری، ویژگی های آن و حد واسط آن تبدیل شوید. مربی ما به شما می آموزد چگونه حساب های تجاری کوچک مشتریان را ایجاد، استفاده و حفظ کنید. گروه مهندسی بازرگانی کندری آموزش ویژه و سفارشی را جهت نیاز های خاص شما در سطح رضا مندی عالی فراهم می کند.

مربیان مجاز ما به شما نشان می دهند که چگونه

 • به سادگی حساب های تجاری کوچک را ایجاد، استفاده و نگهداری کنید.
 • دریافت و پرداخت ها را دنبال کنید.
 • بودجه بندی کسب و کار خود را انجام دهید.
 • از خطا ها اجتناب کرده و عایدات ماهیانه خود را افزایش دهید.

اپراتورهای ما آماده پاسخگویی هستند. به ساعت خود نگاه نکنید، تماس بگیرید…

آشنایی بیشتر با خدمات ما

قرارداد های سرویس و نگهداری گروه مهندسی بازرگانی کندری یکی از انعطاف پذیر ترین، مقرون به صرفه ترین و جامع ترین شیوه های استاندار شده ی این نوع خدمات است. در این قرارداد ها به تعداد رایانه و تجهیزات موجود جدول قیمتی تعیین می گردد و در طول مدت قرارداد افزایش یا کاهش تعدادی رایانه ها و سرویس ها به صورت روز شمار در آن اعمال می گردد. کارفرما در تعداد درخواست های پشتیبانی در طول مدت قرارداد محدودیت ندارد و در صورت عدم نیاز مشتری به درخواست سرویس همچنان تکنسین های ما بازدید های دوره ای خود را انجام می دهند و تدابیر پیشگیرانه و پیشگسترانه طبق جدول های زمانبندی از پیش تعریف شده صورت می پذیرد. تیم های گروه مهندسی بازرگانی کندری حرفه ای با تجربه های بالای ۱۵ سال فقط در زمینه خدمات همزمان هستند. امنیت، قدرت، راندمان بالا و نوآوری را با آنها به همراه خواهید داشت. جهت آشنایی بیشتر با مفاد این قراردادها می توانید متن قرارداد سرویس و نگهداری تیپ را در این صفحه مطالعه نمایید

در حال کار با رایانه هستید و یک مشکل ناگهانی در سیستم اتفاق می افتد با ارزش ترین نوع خدماتی که در این مواقع موثر است حضور یک تکنسین در کمترین زمان ممکن به محل وقوع اتفاق است، تکنیسنی که در اولین نگاه مشکل را تشخیص داده و کاملا آماده رفع عیب در لحظه باشد. این سرویس خدمات در محل گروه مهندسی بازرگانی کندری است؛ سریع، موثر و حرفه ای. در کمتر از یکساعت پس از ثبت درخواست شما تکنسین یا در صورت لزوم مهندس به سمت شما حرکت می کند. در صورت نیاز به قصعات، نرم افزار یا تجهیزات جانبی پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری در حین حضور تکنسین در محل شما اقلام مورد نیاز را می رسانند. ما تمامی جوانب را سنجیده ایم تا در سریعترین زمان ممکن ترین سرویس با کیفیت بالا در اختیار شما باشد. اگر رفع عیب در محل شما قابل نجام نبود نیز پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری وظیفه حمل به محل مورد نیاز و بازگرداندن مجدد کامپیوتر یا تجهیزات شما را به عهده می گیرند. شما به یک فنجان چای ایرانی دعوت شده اید! در بسیاری از موارد در هنگام ثبت سفارش اپراتور ما متوجه می شود که نیازی به حضور تکنسین در محل شما نیست و می توانید از سرویس راه دور این گروه استفاده کنید. برای آشنایی با این خدمت لطفا این صفحه را مشاهده بفرمایید.

درحال کار با رایانه یک کمبود ناگهان ادامه کارتان را متوقف می کند؛ فونت فارسی ندارید؟ برنامه زیپ نصب نشده است؟ دنبال صفحه خاصی در اینترنت هستید و آنرا پیدا نمی کنید؟ آیا واقعا تصور می کنید برای این قبیل امور نیاز است منتظر حضور تکنسین بمانید؟ خیر!! سرویس خدمات از راه دور گروه مهندسی بازرگانی کندری قادر است در لحضه تماس شما از طریق بستر اینترنت با اشتراک گذاری صفحه نمایش در محل شما حضور مجازی پیدا کرده و خدمت مورد نظر را انجام دهد فقط کافیست این برنامه را نصب و اجرا کنید سپس با ما تماس بگیرید