گروه مهندسی بازرگانی کندری
در سال ۱۳۷۹ با هدف ارائه خدمات همزمان رایانه، الکترونیک و مخابرات تأسیس شده است. مؤسس گروه، آقای مهندس نیما کندری می‌باشند و ایشان از سال تأسیس تاکنون مدیر عامل گروه بوده و خود طراح سیستم و مشاور ارشد فن‌آوری اطلاعات هستند. در طول این سال‌ها گروه مهندسی بازرگانی کندری با هدف ارتقاء سطح خدمات در این سه زمینه فعالیت‌ها و نوآوری‌های خاص و انحصاری پایه گذاری، اجرا و با موفقیت بهره‌برداری نموده است. 
تجربه نشان داده که در زمینه رایانه، الکترونیک و مخابرات اگر یک گروه خدماتی بخواهد سرویس قابل قبول ارائه نماید به تخصص‌های بیشماری نیاز دارد که جمع‌آوری این گروه مهندسین متخصص با سهم درآمد خدمات در بازار قبل و حال قابل تعریف نیست و به همین دلیل است که مخصوصاً  شرکت‌های خدمات رایانه از تکنسین‌های کم تجربه در دفاتر خود استقبال می‌کنند و تنها به رفع عیب از سیستم‌ها می‌پردازند تا با هزینه کمتر بتوانند کار را به انجام رسانند و سود محاسبه شده برای شرکت محفوظ بماند.

اگر گروه مهندسی بازرگانی کندری نیز از همین روش برای بقای خود استفاده می‌کرد هیچگاه به جایگاه کنونی دست نمی‌یافت و این اولین نوآوری گروه بوده است. گروه مهندسی بازرگانی کندری با ایجاد یک کنسرسیوم، شرکت‌های متخصص در زمینه‌های مختلف رایانه، الکترونیک و مخابرات را به همکاری دعوت نموده و با استفاده از تخصص‌های خاص هر شرکت یک تیم کامــل عملیـاتی با سواد  بالا و مسلط به بـرترین تکنولوژی‌ها و جدیدترین‌ فن‌آوری ها تشکیل داد، حال گروه مهندسی بازرگانی کندری عمده فعالیت خدماتی خود را معطوف به عقد قراردادهای سرویس و نگهداری نموده ‌است. و با استفاده از دانش و فنآوری روز علاوه بر تحت پوشش قرار دادن فرآیند‌های روزانه شرکت طرف قرارداد، تمامی سعی خود را در ارتقاء سطح تکنولوژی، عوامل و امکانات در شرکت مقصد می‌نماید. گاهاً دیده شده است که یک شرکت امکانات و توانایی‌های خوبی برای استفاده از سرویس‌های جدید و کاربردی دارد ولی بدلیل عدم اطلاع از آن‌ها، کارها و امور بصورت دستی با  ضریب خطای بالا و نگهداری اطلاعات پردازش شده به سختی و با یک ترس همیشگی همراه است.

ما شمارا به میهمانی تکنولوژی روز دنیا دعوت می‌کنیم.

وقتی شما امور روزانه‌‌تان را با استفاده از تکنولوژی انجام می‌دهید پس ما نیز با ابزار همان تکنولوژی از کار شما محافظت و پشتیبانی می‌کنیم. اگر استفاده از تکنولوژی به کار شما امنیت و سرعت بیشتری می‌بخشد برای ما نیز سود افزایی دارد. در این کنسرسیوم شرکت‌ها در کنار یکدیگر تنها یک هدف را دنبال می‌کنند:

با تولید فرآیند صحیح در شرکت‌های طرف قرارداد در زمان و هزینه آنها صرفه جویی ایجاد کنند و کارها بصورت خودکار با استفاده از نرم افزار‌ها و سخت افزار‌ها ساماندهی شود.

 شرکت‌های بسیاری هستند که از خدمات اعضای این کنسرسیوم استفاده کرده یا می‌کنند. به پیوست برخی از شرکت ها، ارگان‌ها و سازمان هایی که به عناوین مختلف از خدمات گروه مهندسی بازرگانی کندری استفاده نموده اند را تقدیم نموده ایم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از مشتریان گروه مهندسی بازرگانی کندری لطفا با دفتر روابط عمومی ما  ۸۸۵۸۱۴۴۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا اطلاعات تماس مشتری مورد نظر را در اختیارتان قرار دهند.