قرارداد های سرویس و نگهداری گروه مهندسی بازرگانی کندری یکی از انعطاف پذیرترین، مقرون به صرفه ترین و جامع ترین شیوه های استاندار شده ی این نوع خدمات است. در این قرارداد ها به تعداد رایانه و تجهیزات موجود جدول قیمتی تعیین می گردد و در طول مدت قرارداد افزایش یا کاهش تعدادی رایانه ها و سرویس ها به صورت روز شمار در آن اعمال می گردد. کارفرما در تعداد درخواست های پشتیبانی در طول مدت قرارداد محدودیت ندارد و در صورت عدم نیاز مشتری به درخواست سرویس همچنان تکنسین های ما بازدید های دوره ای خود را انجام می دهند و تدابیر پیشگیرانه و پیشگسترانه طبق جدول های زمانبندی از پیش تعریف شده صورت می پذیرد. تیم های گروه مهندسی بازرگانی کندری حرفه ای با تجربه های بالای ۱۵ سال فقط در زمینه خدمات همزمان هستند. امنیت، قدرت، راندمان بالا و نوآوری را با آنها به همراه خواهید داشت. جهت آشنایی بیشتر با مفاد این قراردادها می توانید متن قرارداد سرویس و نگهداری تیپ را در همین صفحه مطالعه نمایید.

شرکت‌های بسیاری هستند که از خدمات اعضای این کنسرسیوم استفاده کرده یا می‌کنند. در برگه لیست مشتریان برخی از شرکت ها، ارگان‌ها و سازمان هایی که به عناوین مختلف از خدمات این گروه استفاده نموده اند را تقدیم نموده ایم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از مشتریان این گروه لطفا با دفتر روابط عمومی ما  ۸۸۵۸۱۴۴۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

فروشگاه کژال
گروه مهندسی بازرگانی کندری 
قرارداد سالیانه سرویس و نگهداری
سیستم‌های رایانه‌ای و ملزومات
تیپ ۳ 

بنام خدای بخشاینده مهربان،
ای کسانی که ایمان آورده اید، به پیمان ها وفا کنید
.

  “سوره مائده آیه ۱”

ماده ۱

طرفین قرارداد عبارتند از شرکت                        به نمایندگی                             به نشانی

                                                                                تلفن                  و نمابر                     و پست الکترونیکی                                          که در این قرارداد کارفرما نامیده می‏شود از یک طرف و گروه مهندسی بازرگانی کندری به نمایندگی آقای نیما کندری به آدرس: تهران میدان فاطمی ساختمان ۵۷ طبقه ۱ واحد ۳۵ و ۳۶ و تلفن: ۸۸۹۸۲۲۱۴ و نمابر ۸۸۹۸۲۲۱۴ و پست الکترونیکی eshop@nkbox.com که در این قرارداد پیمانکار نامیده می‌شود از طرف دیگر.

ماده ۲

موضوع قرارداد عبارتست از استفاده کارفرما از خدمات سرویس و نگهداری پیمانکار نسبت به دستگاه‌های متعلق به کارفرما به شرح جدول زیر و در قالب تعهدات مندرج در بندهای قرارداد:

 

تعداد

واحد

شرح

تعداد

واحد

شرح

 

عدد/ سرویس

   

عدد/ سرویس

 
 

عدد/ سرویس

   

عدد/ سرویس

 
 

عدد/ سرویس

   

عدد/ سرویس

 
 

عدد/ سرویس

   

عدد/ سرویس

 
 

عدد/ سرویس

   

عدد/ سرویس

 
 

عدد/ سرویس

   

عدد/ سرویس

 

*لیست رایانه ها و مشخصات فنی آنها پس از عقد قرارداد تهیه و پس از امضاء به این قرارداد الحاق می گردد.
*تماماً متصل به شبکه بدون/ با سرویس اولیه و  بدون/ با آموزش پرسنل

تبصره ۱

 کارفرما در عقد قرارداد ملزم به داشتن اینترنت پرسرعت و حداقل یک شناسه ( IP, DDNS ) ثابت اینترنتی می باشد. که در حال حاضر کارفرما به           ثابت مجهز می باشد و شماره آن                                        می باشد.

تبصره ۲

کارفرما به شبکه اختصاصی پیمانکار متصل نشده است و در صورت نیاز قرارداد جداگانه منعقد و به این قرارداد الحاق می شود.

ماده ۳

پیمانکار متعهد است پس از اعلام خرابی هر یک از دستگاه‌های کارفرما، حداکثر تا ۳ ساعت پس از تماس کارفرما طی روزهای شنبه  لغایت چهارشنبه در ساعات اداری (۸ الی ۱۷) بجز ایام تعطیل نسبت به اعزام کارشناس به محل قرارداد به منظور رفع عیب اقدام نماید و یا حداکثر تا ۱ ساعت پس از تماس کارفرما از راه دور و از طریق تلفن یا اینترنت اقدام به راهنمایی و انجام کار به منظور رفع عیب نماید. که در صورت انجام کار از طریق دوم درخواست حضور کارشناس در محل منتفی و سرویس انجام شده تلقی می گردد.

تبصره ۳

 در زمان بروز حوادث غیر قابل پیش بینی از قبیل طوفان، سیل، زلزله و غیره زمان مراجعه و ارائه خدمات با توافق طرفین تعیین می‌گردد که ضروری است هر یک از طرفین قرارداد کتباً اعلام نمایند.

تبصره ۴

 حضور کارشناس در محل کارفرما طبق زمان بندی این قرارداد مستلزم آنست که کارفرما حداکثر تا ۳ ساعت قبل از پایان ساعات کار اداری مندرج در این قرارداد در روز قبل از طریق تماس تلفنی یا فکس با شماره های مندرج در ماده ۱۷ این قراداد پیمانکار را مطلع نموده باشد.

ماده ۴

تعداد مراجعات پیمانکار جهت رفع نواقص طبق استانداردهای موجود، محدودیت ندارد.

ماده ۵

چنانچه به تشخیص و نظر پیمانکار ، دستگاه احتیاج به تعمیر اساسی و انتقال به محل پیمانکار داشته باشد، پیمانکار متعهد است در اسرع وقت نسبت به رفع عیب اقدام نماید ضمن اینکه مدت تعمیر طبق ماده ۴ این قرارداد محدودیت ندارد. در طول مدت تعمیر یک رایانه جایگزین متعلق به پیمانکار در محل کارفرما قرار می گیرد و  هزینه حمل و نقل سیستم معیوب و سیستم جایگزین، رفت و برگشت تا دفتر پیمانکار به آدرس ذکر شده در ماده۱ این قرارداد به عهده کارفرما می باشد.

تبصره ۵

 چنانچه در تعمیرات اساسی نیاز به تعویض قسمت‌های معیوب محرز گردد، این مورد پس از موافقت کارفرما انجام گرفته و هزینه‌های مربوط به آن جداگانه محاسبه می‌گردد.

ماده ۶

هزینه کلیه تعمیرات، تجهیزات، لوازم جانبی، لوازم یدکی و لوازم مصرفی به عهده کارفرما می باشد و توصیه می شود که کارفرما حتماً مجهز به سیستم برق تأخیری برای رایانه ها و سرور و رک جهت سرور خود باشند.

ماده ۷ 

پیمانکار تعهد می نماید دستگاه های تحت پوشش این قرارداد را بدون نیاز به تماس کارفرما هر ۷ روز یکبار بازدید، سرویس و بروز نمایی نماید. و گزارش ماهانه نیز به صورت نمابر یا ایمیل به کارفرما ارسال شود.

تبصره ۶

در صورت متصل بودن کارفرما به شبکه اختصاصی پیمانکار، تمامی گزارشات مدیریتی بصورت آنلاین و لحظه ای در اختیار کارفرما می باشد و پیمانکار ملزم به ارسال گزارش ماهانه نمی باشد.

ماده ۸ 

درخواست تغییر در پیکربندی سیستم‌های تحت پوشش مانند فلاپی درایو، کارت شبکه و نصب لوازم جانبی و غیره از سوی کارفرما بلامانع است مگر در مواردی که کارفرما خواهان تغییر هارد دیسک و مادربرد در سیستم باشد که این سرویس تنها یک بار در طول مدت قرارداد از سوی پیمانکار انجام می‌گیرد و در صورت نیاز به انجام مجدد این تعویض هزینه آن طبق تعرفه‌های جاری پیمانکار برای کارفرما محاسبه می‌گردد.

ماده ۹ 

بهای قطعات، لوازم جانبی، لوازم مصرفی و مواردی که لوازم یدکی مورد نیاز است پس از اعلام کتبی به کارفرما و در خواست تایید، جداگانه برای کارفرما محاسبه می‌گردد.

تبصره ۷

در کلیه مواردی که هزینه‌ها جدای از قرارداد محاسبه می‌گردد، کارفرما متعهد می‌باشد که صورتحساب آنها را در زمان صدور چک ماه مربوطه  به نفع پیمانکار تسویه نماید.

ماده ۱۰

پیمانکار تعهدی نسبت به رفع عیب نرم‌افزارهای خاص کاربردیٍ نصب شده بر روی سیستم‌های تحت پوشش این قرارداد ندارد (مانند نرم‌افزارهای حسابداری، نرم‌افزارهای قفل دار، نرم‏افزارهای نوشته شده خاص توسط افراد حقیقی یا حقوقی) اما چنانچه رفع عیب در صورت عملی بودن توسط پیمانکار انجام گیرد هزینه آن برابر با تعرفه‌های جاری پیمانکار می‌باشد که جداگانه برای کارفرما محاسبه می‌گردد.

تبصره ۸

بدیهی است که اگر مشکل بوجود آمده برای این قبیل نرم‏افزارها به دلیل فعالیت پیمانکار بر روی سیستم مورد نظر باشد و این موضوع به اثبات برسد، پیمانکار خود ملزم به رفع عیب می‌باشد. مگر در مواردی که پیمانکار‏ مجبور به تعویض سیستم عامل نصب شده یا تعویض هارد دیسک و مادربرد شود که این امر با هماهنگی کارفرما صورت می‏پذیرد. و نصب مجدد نرم افزارها غیر قابل اجتناب است که با هماهنگی کارفرما شرکت مربوطه نصب مجدد را انجام داده و هزینه های آن به عهده کارفرما می باشد.

ماده ۱۱ 

تعرفه‌های جاری پیمانکار برای انجام کار مبلغ ۶۰۰,۰۰۰ ریال برای یک ساعت اول و مبلغ ۳۵۰,۰۰۰ ریال برای ساعت‌های بعد در موارد خارج از قرارداد می باشد.

ماده ۱۲ 

در صورت اضافه شدن هر دستگاه رایانه یا تجهیزات به سیستم‌های تحت پوشش این قرارداد، پس از محاسبه زمان مانده از قرارداد، مبلغ بدست آمده به بهای کل اضافه می‌گردد. و در پرداخت بعدی توسط کارفرما به نفع پیمانکار محاسبه می گردد.

در صورت کسر شدن هر دستگاه رایانه یا تجهیزات از سیستم‌های تحت پوشش این قرارداد، پس از محاسبه زمان گذشته از قرارداد، مبلغ بدست آمده از بهای کل کسر می‌گردد. و این تنها در صورتی میسر است که پس از کسر ریالی ارزش قرارداد بیش از ۱۵ درصد کاهش نیافته باشد که این نهایت سقف کاهش برای ادامه کار می باشد و در صورت عدم توافق در کاهش پیمانکار می تواند طبق ماده ۱۳ همین قرارداد عدم فعالیت و فسخ را درخواست و اعمال نماید.

ماده ۱۳ 

در صورت عدم تمایل کارفرما به ادامه قرارداد “ بنا به دلایل، طبق شرایط متعارف” پیمانکار موظف به قبول فسخ قرارداد با دریافت مبلغ روزشمار قرارداد تا روز فسخ بعلاوه ۲۰% از مبلغ کل قرارداد  به عنوان حق فنی می‌باشد و در صورت نیاز به فسخ قرارداد از سوی پیمانکار“ بنا به دلایل، طبق شرایط متعارف” کارفرما موظف به قبول فسخ قراداد با پرداخت مبلغِ روزشمار قرارداد تا روز فسخ به پیمانکار می باشد و پیمانکار موظف است تا جایگزینی پیمانکار یا نیروی جدید برای کارفرما به سرویس دهی خود ادامه دهد که این جایگزینی تا ۳۰ روز (از تاریخ اعلام کتبی پیمانکار به کارفرما) قابل قبول می‌باشد و قرارداد فسخ می‌شود. شرایط انتظار جایگزینی در حالتی ست که قرارداد خاتمه نیافته باشد و تمام ۳۰ روز انتظار در مدت اعتبار قرارداد لحاظ شود در غیر این صورت در طول مدت نیاز کارفرما به ادامه کارِ پیمانکار خارج از دامنه اعتبار قرارداد صورتحساب توسط پیمانکار طبق تعرفه های جاری صادر می گردد.

ماده ۱۴ 

سرویس اولیه دستگاه‌ها و آموزش پرسنل در صورت درخواست توسط کارفرما در ماده ۱ این قرارداد طبق جدول بهای پیوست محاسبه و در پرداخت اول ماده ۱۷ به نفع پیمانکار منظور می‌گردد.

تبصره ۹

 منظور از سرویس اولیه پاکسازی فیزیکی بیرونی و داخلی دستگاه‌ها، رفع خرابی و عیوب سخت افزاری، تامین حداقل پیش نیاز سخت افزاری و بروزسازی نرم‌افزارهای نصب شده می‌باشد.

ماده ۱۵ 

مدت قرارداد از    /   / ۱۳۷۹  لغایت     /    /۱۳۸۰ (به مدت یک سال شمسی) می‌باشد.

ماده ۱۶ 

محدوده جغرافیایی انجام این قرارداد، آدرس ذکر شده کارفرما در ماده ۱ این قرارداد می‌باشد.  همچنین کارفرما تقاضای برخورداری از خدمات پیمانکار در نشانی                                                                              تلفن           و  نمابر        که این موضوع  در مبلغ ماده ۱۸ همین قرارداد در محاسبات مالی منظور شده و مورد تایید پیمانکار واقع گردید.

ماده ۱۷

تماس های کارفرما با تلفن ثابت  ۸۸۹۸۲۲۱۴  ملاک درج در لیست ارائه کار می باشد و هرگونه تماس با شماره های دیگر این شرکت و درخواست کار مورد قبول نمی باشد.

تبصره ۱۰

ارتباط مستقیم کارفرما با شماره همراه تکنسین های این مجموعه اکیدا ممنوع می باشد. لذا کارفرما با بیان این موضوع به پرسنل وقت خود متعهد می شود که از تماس مستقیم با تکنسین های پیمانکار خودداری نماید.

تبصره ۱۱

تمامی مکالمات تماس گیرنده با شماره های یاد شده ضبط و در آرشیو این شرکت نگهداری می شود.

در صورت بروز اختلال در تلفن ثابت مندرج در ماده ۱۶ این قرارداد کارفرما می تواند با شماره همراه ۰۹۱۲۸۹۸۲۲۱۴ متعلق به پیمانکار استفاده نماید که مکالمات با این شماره نیز در آرشیو شرکت نگهداری می گردد.

تبصره ۱۲

پیمانکار از ارائه فایل مکالمات آرشیو شده به کارفرما معذور می باشد و بیان آن در این قرارداد صرفا جهت رعایت حریم خصوصی می باشد و استفاده آن صرفا در انحصار پیمانکار در جهت تکمیل سامانه سوال و پاسخ سریع می باشد.

ماده ۱۸ 

مبلغ این قرارداد بر اساس تعداد دستگاه ها و سایر نیازات مشتری برابر                                 ریال تعیین شد که به صورت پس پرداخت ماهانه برابر                               ریال در پایان هر ماه به پیمانکار پرداخت می‌گردد. 

تبصره ۱۳

کلیه عوارض، مالیات و بیمه احتمالی این قرارداد به عهده کارفرما می باشد.

تبصره ۱۴

این قرارداد صرفاً برای آگاهی مشترک از شرایط انجام کار و متعهد شدن دو طرف نوشته و به امضاء رسیده لذا کلیه محاسبات مالی خارج از این قرارداد بر اساس صورتحساب صادر شده از سوی پیمانکار انجام می‌گیرد.

ماده ۱۹ 

کارفرما موظف به معرفی فردی به عنوان نماینده خود به عنوان رابط این قرارداد با پیمانکار می باشد در غیر این صورت تمامی تماس های دریافت شده از شماره تلفن های مشترک مبنای درخواست تایید شده کار می باشد و تمامی مسئولیت مالی و اداری آن به عهده کارفرما  می باشد.

تبصره ۱۵

کارفرما می تواند تنها برای مواردی که نیاز به پرداخت هزینه و یا اطلاعات طبقه بندی شده می باشد نماینده معرفی نموده و در سایر موارد کاری پرسنل خود را در درخواست کار آزاد بگذارد. نماینده معرفی شده از سوی کارفرما آقای/ خانم                      می باشد.

تبصره ۱۶

مسئولیت قراردادها و امور مالی مربوط به اشتراک اینترنت و پشتیبانی نرم افزارهای مالی و تجهیزات وابسته به نرم افزار یا سخت افزار خاص تحت پوشش شرکت های غیر پیمانکار به عهده کارفرما بوده و پیمانکار غیر از یادآوری زمان تمدید و ارتباط فی مابین جهت انجام کار از هرگونه مسئولیت دیگری فارغ می باشد.

تبصره ۱۷

هزینه تعمیر اسکنر و چاپگر و شارژ لوازم مصرفی آنها خارج از تعهدات این قرارداد بوده و کارفرما خود ملزم به پرداخت هزینه های تحمیلی می باشد که طبق تبصره ۷ از ماده ۹ این قرارداد خواهد بود.

ماده ۲۰

این قرارداد در ۲۰ ماده و ۱۷ تبصره به همراه یک برگ لیست بهای قرارداد در دو نسخه تنظیم گردیده که هر کدام حکم واحد را دارا می‌باشند و پس از امضا طرفین معتبر می‌باشد. و طرفین ضمن امضاء این قرارداد تایید می کنند که قرارداد سرویس و نگهداری به منزله سرویس و نگهداری از آنچه در هنگام عقد قرارداد در محل شرکت کارفرما موجود بوده و به رویت و درج رسیده می باشد و هرگونه درخواست برای برپایی، تنظیم و تهیه هرگونه سرویس، سخت افزار و نرم افزار غیر آن، خارج از تعهدات پیمانکار در این قرارداد می باشد و اجرای آن مستلزم توافق و صدور صورتحساب جداگانه است.

 

 

مهر و امضا کارفرما                                                  مهر و امضا پیمانکار

اپراتورهای ما آماده پاسخگویی هستند. به ساعت خود نگاه نکنید، تماس بگیرید…

آشنایی بیشتر با خدمات ما

قرارداد های سرویس و نگهداری گروه مهندسی بازرگانی کندری یکی از انعطاف پذیرترین، مقرون به صرفه ترین و جامع ترین شیوه های استاندار شده ی این نوع خدمات است. در این قرارداد ها به تعداد رایانه و تجهیزات موجود جدول قیمتی تعیین می گردد و در طول مدت قرارداد افزایش یا کاهش تعدادی رایانه ها و سرویس ها به صورت روز شمار در آن اعمال می گردد. کارفرما در تعداد درخواست های پشتیبانی در طول مدت قرارداد محدودیت ندارد و در صورت عدم نیاز مشتری به درخواست سرویس همچنان تکنسین های ما بازدیدهای دوره ای خود را انجام می دهند و تدابیر پیشگیرانه و پیشگسترانه طبق جدول های زمانبندی از پیش تعریف شده صورت می پذیرد. تیم های گروه مهندسی بازرگانی کندری حرفه ای با تجربه های بالای ۱۵ سال فقط در زمینه خدمات همزمان هستند. امنیت، قدرت، راندمان بالا و نوآوری را با آنها به همراه خواهید داشت.

شرکت‌های بسیاری هستند که از خدمات اعضای این کنسرسیوم استفاده کرده یا می‌کنند. در برگه لیست مشتریان برخی از شرکت ها، ارگان‌ها و سازمان هایی که به عناوین مختلف از خدمات این گروه استفاده نموده اند را تقدیم نموده ایم. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره هر یک از مشتریان این گروه لطفا با دفتر روابط عمومی ما  ۸۸۵۸۱۴۴۶-۰۲۱ تماس حاصل نمایید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

در حال کار با رایانه هستید و یک مشکل ناگهانی در سیستم اتفاق می افتد با ارزش ترین نوع خدماتی که در این مواقع موثر است حضور یک تکنسین در کمترین زمان ممکن به محل وقوع اتفاق است، تکنیسنی که در اولین نگاه مشکل را تشخیص داده و کاملا آماده رفع عیب در لحظه باشد. این سرویس خدمات در محل گروه مهندسی بازرگانی کندری است؛ سریع، موثر و حرفه ای. در کمتر از یکساعت پس از ثبت درخواست شما تکنسین یا در صورت لزوم مهندس به سمت شما حرکت می کند. در صورت نیاز به قصعات، نرم افزار یا تجهیزات جانبی پیک های گروه مهندسی بازرگانی در حین حضور تکنسین در محل شما اقلام مورد نیاز را می رسانند. ما تمامی جوانب را سنجیده ایم تا در سریعترین زمان ممکن ترین سرویس با کیفیت بالا در اختیار شما باشد. اگر رفع عیب در محل شما قابل انجام نبود نیز پیک های گروه مهندسی بازرگانی کندری وظیفه حمل به محل مورد نیاز و بازگرداندن مجدد کامپیوتر یا تجهیزات شما را به عهده می گیرند. شما به یک فنجان چای ایرانی دعوت شده اید! در بسیاری از موارد در هنگام ثبت سفارش اپراتور ما متوجه می شود که نیازی به حضور تکنسین در محل شما نیست و می توانید از سرویس راه دور این گروه استفاده کنید. برای آشنایی با این خدمت لطفا این صفحه را مشاهده بفرمایید.

درحال کار با رایانه یک کمبود ناگهان ادامه کارتان را متوقف می کند؛ فونت فارسی ندارید؟ برنامه زیپ نصب نشده است؟ دنبال صفحه خاصی در اینترنت هستید و آنرا پیدا نمی کنید؟ آیا واقعا تصور می کنید برای این قبیل امور نیاز است منتظر حضور تکنسین بمانید؟ خیر!! سرویس خدمات از راه دور گروه مهندسی بازرگانی کندری قادر است در لحضه تماس شما از طریق بستر اینترنت با اشتراک گذاری صفحه نمایش در محل شما حضور مجازی پیدا کرده و خدمت مورد نظر را انجام دهد فقط کافیست این برنامه را نصب و اجرا کنید سپس با ما تماس بگیرید.