اجاره سالن همایش

ظرفیت ۸۰ نفر و امکانات کامل شامل تریبون، سیستم صوتی، ویدئو پرژکتور، تلویزیون ال سی دی و پذیرایی
واقع در خیابان شهید مطهری (بر خیابان اصلی) با بهترین قیمت و شرایط مناسب.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای اجاره سالن همایش لطفا با شماره ۰۹۱۲۸۹۸۲۲۱۴ تماس بگیرید.

تعرفه سالن همایش و سمینار کندری
ایام هفته خدمات پذیرایی نیم روز تمام روز
۸ الی ۱۲ ۱۳ الی ۱۷ ۹ ساعت
شنبه تا چهارشنبه ندارد ۵۰۰ هزار تومان ۵۰۰ هزار تومان ۸۰۰ هزار تومان
پنچ شنبه و جمعه ندارد ۷۰۰ هزار تومان ۷۰۰ هزار تومان ۱/۲۰۰ هزار تومان

خدمات پذیرایی

درصورن نیاز شما پذیرایی توسط سالن انجام می شود که شامل چای، شیرینی و آب معدنی به همراه مهماندار می باشد. هزینه پذیرایی تا ۴۰ نفر ۲۰۰ هزار تومان و بیش از چهل نفر ۴۰۰ هزار تومان می باشد. هنگام اجاره سالن همایش لطفا در صورت نیاز به پذیرایی حتما هماهنگی لازم را با مسئول رزرو داشته باشید.

محیط سالن شامل

سالن اصلی ۸۲ نفره + یک نیم سالن جانبی با میز مدیریتی ۲۲ نفره + فضای پذیرایی بزرگ. فضاها در تصاویر پیداست و در هر سانس هر سه فضا در اختیار مشتری قرار می گیرد.

آدرس سالن همایش: تهران، خیابان شهید مطهری، روبروی خیابان میرعماد، پلاک ۲۶۴، طبقه چهارم

سالن همایش کندری در گوگل مپ

مسیریابی هوشمند

جهت سهولت آدرس دهی به شرکت کنندکان در سمینارها و کنفرانس های شما سالن همایش کندری در اکثر اپلیکیشن های هوشمند مسیریابی ثبت شده است. برای این منظور کافیست در اپ هایی نظیر ویز و گوگل مپ تنها عبارت «سالن همایش کندری» را درج نموده و آنرا به عنوان مقصد یا مبدا انتخاب نمایید. به عنوان نمونه ویدیوی انتخاب مسیر در ویز برای شما قرارداده شده است که می توانید آنرا در این ویدیو مشاهده نمایید.

سالن همایش کندری در ویز

تمام تلاش ما ایجاد محیط و شرایطی دوستانه و امن با انعطاف پذیری بالا جهت برگزاری همایش ها و سمینارهای مشتریان گرامی بوده است. رضایتمندی استفاده کنندگان از این سالن نهایت شادی و برکت ماست.

اجاره سالن جهت برگزاری همایش و سمینار با ظرفیت ۸۰ نفر و امکانات کامل شامل تریبون، سیستم صوتی، ویدئو پرژکتور، تلویزیون، اپل تی وی و پذیرایی به همراه یک نیم سالن جانبی با میز مدیریتی ۲۲ نفره و یک نیم سالن برای آنتراک و پذیرایی – واقع در خیابان شهید مطهری (بر خیابان اصلی چند قدمی مترو مفتح) با بهترین قیمت و شرایط مناسب. شنبه تا چهارشنبه نیمروز ۵۰۰ – تمام روز ۸۰۰ – پنجشنبه و جمعه نیمروز ۷۰۰ – تمام روز ۱/۲۰۰ – پذیرایی در صورت درخواست تا ۴۰ نفر ۲۰۰ و تا ۸۰ نفر ۴۰۰ (چای، شیرینی، آب معدنی به همراه مهماندار) – سه پارکینگ برای برگزار کنندگان.

چاپ دیجیتال آرمانی

چاپ دیجیتال و لارج فرمت

جدیدترین و بروزترین دستگاه های چاپ ، منطبق با رنگ بندی رویت شده در مانیتور. چاپ لارج فرمت با متراژ و کیفیت بالا و چاپ ایندور و اوتدور با استفاده از جدیدترین دستگاه چاپ بنر. ارسال رایگان سفارشات اینترنتی

وب سایت چاپ آرمانی

۸۸۹۲۸۶۶۸ / ۸۸۸۵۴۰۲۷
خوابگاه دخترانه طراوت

خوابگاه دخترانه طراوت

میدان ولیعصر دسترسی کامل به مترو و بی آر تی محیطی آرام و دوستانه با امکانات کامل دارای کتابخانه و اتاق های ۱ تا ۸ نفره اینترنت پرسرعت و دارای مجوز رسمی با ۱۲ سال سابقه درخشان بازسازی شده با لوازم نو

وب سایت خوابگاه طراوت

دخترانه تهران / ۸۸۹۵۲۶۱۰
Maxxis Tire

نمایندگی مکسس ایران

مکسس، یکی از معتبرترین برندهای تایر خودرو، مرغوب‌ترین محصولات تایر را در ۱۸۰ کشور جهان عرضه می‌کند و بیش از ۳۰,۰۰۰ نفر در استخدام خود دارد. مکسیس از سال ۱۹۶۷، شهرت خود را مرهون پایبندی خود به تولید محصولات مرغوب و خدمات مشتریان فوق‌العاده است.

وب سایت مکسس ایران

فروش تهران / ۸۸۹۷۵۰۹۵